?طرح الفبای مهربانی?

طرح الفبای مهربانی : حمایت تحصیلی از کودکان بازمانده از تحصیل  و کودکان کار
?فراهم کردن امکان تحصیل برای کودکان کار و کودکان بازمانده از تحصیل وهمچنین آموزش مهارت های ضروری زندگی به ایشان همواره یکی از مهم ترین اهداف و آرزوهای ما بوده است.
?برای تحقق این هدف، به صورت سالانه، امور تحصیلی کودکان تحت حمایت موسسه را با اختصاص کمک هزینه ثبت نام و تهیه لوازم التحریر پیگیری می کنیم ولی متاسفانه در این میان همیشه کودکانی باقی می مانند که به دلایل مختلف از جمله کافی نبودن ظرفیت مدارس، وضعیت اقتصادی خانواده، آگاهی کم والدین از ضرورت تحصیل کودکان و … موفق به حضور در مدارس دولتی نشده و از نعمت آموختن بی بهره می مانند.
?همین طور در طرح الفبای مهربانی عده ای از کودکان به علت نداشتن حامی برای پیگیری امور تحصیلی در مقاطع ابتدایی مجبور به ترک تحصیل می شوند.
?از سال 1396 «خانه دیدار دوست» آموزش تعدادی از این کودکان را در قالب برگزاری کلاس های جبرانی و کلاس های تقویتی به عهده گرفته است.
?سال گذشته 90 کودک و  نوجوان در این موسسه آموزش های کلاس اول و سواد آموزی را دریافت نمودند و در حال حاضر نیز تعداد 70 دانش آموز دختر و پسر بازمانده از تحصیل در خانه دیدار دوست مشغول به تحصیل می باشند.
?طرح پشتیبان تحصیلی (ایجاد مکان و زمانی برای ارتباط با یک بزرگسال باسواد، پیگیری برخی امور تحصیلی، رفع اشکال و انجام تکالیف مدرسه) یکی از برنامه های طرح الفبای مهربانی است که در آن شما می توانید با پرداخت مبلغی دلخواه به صورت ماهیانه بخشی از هزینه های آموختن کودکان خانه دیدار دوست را تامین نمایید و با همکاری خود فرصت آموزش را برای تعداد بیشتری از کودکان فراهم کنید.
?(لطفا نام، شماره تلفن و مبلغ مورد نظر را از طریق شماره واتساپ 09174009423 برای ما ارسال کنید تا برای یادآوری های بعدی و برنامه ریزی از آن استفاده کنیم)
شماره کارت جهت واریز مبلغ مشارکت شما:    6221061213405873
(بانک پارسیان به نام خانه دیدار دوست)
در طرح الفبای مهربانی با ما همراه باشید.