فراخوان دوم تهیه بسته مواد غذایی خشک و بسته های بهداشتی ویژه دوران شیوع کرونا

دوستان عزیز سلام امیدواریم که همگی خوب و سلامت باشید.

?

همان طوری که بسیاری از شما می دانید ، متاسفانه تعطیلی مشاغل روزمزد در هفته های گذشته ،خانواده های کم برخوردار بسیاری را تحت فشار های متعدد معیشتی قرار داده است.

?

علاوه بر گروه هدفی که از ماه ها قبل ، توسط تیم مدد کاری خانه دیدار دوست شناسایی شده بودند، هم اکنون بواسطه گروه های رسمی و غیر رسمی فعال در شش منطقه کم برخوردار شهری ، مثل مراکز پایگاه های خدمات اجتماعی ، مدارس و افراد محلی در حال شناسایی و ارزیابی تلفنی خانواده های جدید هستیم.

هزینه بسته ها برای هر خانواده حدود 150 هزار تومان خواهد بود.تخمین زده می شود که برای اجرای این مرحله مجموعا حدود 115 میلیون تومان مورد نیاز باشد.

?

شما در صورت تمایل به مشارکت در این طرح ، می توانید از دو طریق مشارکت داشته باشید :حالت اول:می توانید مبلغ اهدایی خود را تا 10 اردیبهشت ماه به شماره کارت زیر واریز نمایند.هر چند به دلیل بحران موجود ، مراحل خرید و توزیع بسته ها قبل از پایان فراخوان آغاز خواهیم کرد .

6221061213405873 به نام خانه دیدار دوست

?

حالت دوم : می توانید با اشتراک گذاری پوستر های مربوط به این فراخوان ، در این مسیر با ما همراه شوید . در ضمن به دلایلی که برای ما هم مشخص نیست ، انتقال اینترنتی از کارت تجارت و ملت به حساب پارسیان موسسه امکان پذیر نمی باشد . با تشکر از همکاری شما خانه دیدار دوست

دوستانی که علاقه مند به مشارکت در این طرح هستند، لطفا مبلغ اهدایی خود را تا تاریخ 10 اردیبهشت به شماره کارت زیر واریز نمایند.
برچسب ها